Get the flash player here: http://www.adobe.com/flashplayer

wtorek, 5 marca 2013

AK 30 – 30 wystaw w 30 dni!Półmetek przekroczyło jedno z najważniejszych wydarzeń lokalnego środowiska kulturalnego. Jedynie dziesięć dni dzieli nas od pożegnania z AK 30.

Stacja Poznań Główny ma niezmierną przyjemność patronować temu niezwykłemu eventowi. Dlaczego? Rzadko zdarza się bowiem, iż poznańscy studenci tak intensywnie pracują na rzecz kultury w naszym kochanym mieście.

AK 30 od początku - Pracownia Zjawisk Teatralnych
Czym tak naprawdę jest AK 30? To wspaniały maraton unikatowych wystaw trwających jedynie jeden dzień każda. Niepowtarzalność, a tym samym brak nudy jest najważniejszą cechą tej imprezy. W tym roku po raz czwarty studenci Uniwersytetu Artystycznego wspięli się  na wyżyny swoich możliwości zarażając poznaniaków pasją i radością z obcowania ze sztuką.

Wernisaż u Doroty Skupniewicz i Marcina Krawczyka
Do tej pory mogliśmy zobaczyć alternatywą wersję mody, a więc pobuszować w wirtualnym świecie, poszukiwać sztuki w mieszkaniu artystki, aby mieć namacalny kontakt z kulturą, a także podziwiać liczne prace plastyczne w tym ciekawe grafiki. Na wyjątkową uwagę zasługuje wystawa audio-wizualno-materialna podczas której wykorzystano najnowszą technologia druku 3D.

Wernisaż u Eli Cios
Przed nami ostatnie dni tegorocznej edycji projektu, a zatem również ostatnie wernisaże młodych artystów,  na bieżąco możecie sprawdzać program na stronie AK 30, a także śledzić profil facebookowy – nigdy nie wiecie kto i w jaki sposób zachęci Was do udziału w  niepowtarzalnym widowisku. Zarezerwujcie czas na godzinę 20.00 i pamiętajcie Stacja Poznań Główny poleca.


Sandra Grobelna

/ w artykule każde ze zdjęć reprezentuje jeden z wernisaży tegorocznej edycji AK 30 - klikajcie w linki aby przenosić się do pełnych fotogalerii.

Wernisaż u Joanny Puciłowskiej i Joanny Gryzinskiej
Wernisaż Ewy Mrozikiewicz
Wernisaż u Magdaleny Parnasow - Kujawa
Wernisaż u Lary, Bastrzyk, Grzegorek, Ziemiańskiej, Pietrowskiego
Chodorowska, Kucharska, Żurawiecki, Raileanu, Grupa Monsfur
Wernisaż u Macieja Rudzina
Wernisaż u Marty Magiereckiej, Lidii Piechowiak, Hanny Banaszczyk
Wernisaż u Waldemara Łukaszczyka
Wernisaż u Zbigniewa Szota
Wernisaż u Jagody Szymkowiak
Wernisaż u O. Dziubak, K. Pałki, A. Piotrowskiej,  A. Kostrzewy 
Wernisaż u Agnieszki Zarębskiej i Bartosza Barłowskiego
Wernisaż u J. Grochulskiej, K. Janikowskiej, Z. Bartczak
Wernisaż u Ewy Mróz
Wernisaż u E. Niewiadomskiej, K. Balickiej, P. Kisielewskiego


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz